• 1399/06/19 - 09:23
  • - تعداد بازدید: 471
  • - تعداد بازدیدکننده: 5
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
معاون برنامه ریزی و نظارت سازمان حمل و نقل شهرداری بندرعباس؛

الزام ثبت نام رانندگان در سامانه اتوتاکسی

معاون برنامه ریزی و نظارت سازمان حمل و نقل شهرداری اظهار کرد:راه اندازی هرچه سریعتر اتوتاکسی( سامانه اینترنتی مدیریت تاکسیرانان) در بندرعباس تنها با همکاری رانندگان میسر می شود.

معاون برنامه ریزی و نظارت سازمان حمل و نقل شهرداری اظهار کرد:راه اندازی هرچه سریعتر اتوتاکسی( سامانه اینترنتی مدیریت تاکسیرانان) در بندرعباس تنها با همکاری رانندگان میسر می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل بار و ترافیک شهرداری بندرعباس، عباس رئیسی، گفت:اتوتاکسی یا سامانه اینترنتی مدیریت تاکسیرانان، در راستای اجرای اصل ۴۴‌ قانون اساسی و ضرورت ساماندهی ناوگان حمل و نقل مسافر، یکسان سازی و تسهیل فرآیندهای مرتبط به صدور مجوز به تاکسیرانان و تسهیل در مراجعه رانندگان به سازمان راه اندازی شده است.

وی اضافه کرد: در این سامانه خدماتی از قبیل تشکیل پرونده و گرفتن استعلام، صدور و تمدید مجوز نقل و انتقالات، خرید و فروش، گرفتن مرخصی و دیگر امور مورد نیاز تاکسیرانان ارائه خواهد شد.

رئیسی با بیان اینکه با راه اندازی این سامانه مراجعه حضوری و اتلاف وقت برای رانندگان به حداقل می رسد، خاطر نشان کرد: یکی از مشکلات عمده رانندگان تاکسی مراجعه حضوری به سازمان و پایانه، برای گرفتن مرخصی بود که با اجرای این روند می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت اقدام به اخذ مرخصی کنند.

به گفته وی: با استفاده از این نرم افزار سهولت در فرآیند بازرسی و کنترل و نظارت بر فعالیت رانندگان و تردد تاکسی ها در سطح شهر با دقت نظر و سرعت عمل بالاتری صورت می گیرد.

معاون برنامه ریزی و نظارت سازمان حمل و نقل، با اشاره به اینکه ثبت اطلاعات تعدادی از رانندگان تاکسی در این سامانه تایید نهایی شده است، تصریح کرد: رانندگان محترم با همراه داشتن اصل کارت خودرو، اصل برگ سبز، اصل گواهینامه، مجوز تاکسیرانی، کارت سوخت، اصل مدارک راننده(کارت ملی و شناسنامه) و یک قطعه عکس ۴*۳   هرچه سریعتر جهت تکمیل اطلاعات و ثبت نام به دفاتر پیشخوان معرفی شده توسط سازمان مراجعه کنند.

آدرس دفاتر پیشخوان دولت که دارای نام کاربری و رمز عبور جهت ثبت اطلاعات رانندگان در این سامانه هستند، به شرح زیر می باشد:
1- کد دفتر 1009  آدرس:یادبود کوچه لوازم ورزشی راین آلاله
2-کد دفتر 1053_ آدرس: خیابان فلسطین_نبش کوچه فلسطین 18
3-کد دفتر 1055 _آدرس:خیابان دانشگاه بلوار پروفسور خشنودی ساختمان آنیل
4-کد دفتر 1056 _آدرس:بلوار امام خمینی روبروی فروشگاه اتکا بوستان صفا دفتر پیشخوان
5-کد دفتر:1081 _ آدرس:سه راه جهانبار، روبروی دانشگاه پیام نور
6- کد دفتر:1097 _آدرس: شهرنمایش مجتمع عرفان طبقه همکف
7-کد دفتر:1135  _آدرس:خیابان شهید کازرونی، کوچه رحیل 12
8-کد دفتر:1139 _آدرس:چهارراه مرادی جنب آموزش و پرورش ناحیه 2
9-کد دفتر:1149 _آدرس:بلوار جمهوری روبروی ستاد خبری
10-کد دفتر: 1186 _آدرس:نایبند شمالی بلوار آزادگان نبش کوچه سرور آزادگان 3
11-کد دفتر:1188 _آدرس:بلوار راه آهن جنب پلیس +10
12-کد دفتر:1192 _آدرس:پیامبر اعظم(ص)، جنب آتش نشانی و داروخانه
13-کد دفتر:1202 _آدرس: بلوار امام خمینی(ره) چهارراه رسالت پاساژ آبفا

  • گروه خبری : گوناگون,جلسات,بازدیدها,عمومی
  • کد خبر : 10645
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید