• 1399/06/07 - 08:17
  • - تعداد بازدید: 393
  • - تعداد بازدیدکننده: 16
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
اخلاقی خبر داد:

تمدید ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدارس تا 13 شهریور

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، از تمدید مهلت ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدارس تا ۱۳ شهریور خبر داد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، از تمدید مهلت ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدارس تا ۱۳ شهریور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس، حسین اخلاقی در رابطه با ثبت نام از رانندگان متقاضی سرویس مدرسه که در بازه زمانی 25 مرداد تا 2 شهریور نتوانستند ثبت نام خود را انجام دهند، گفت: با توجه به تقاضا جهت تمدید زمان ثبت نام از سوی این سازمان و رانندگان، طبق دستورالعمل ابلاغی از سوی اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور، این دسته از فعالان حوزه حمل ونقل سرویس مدارس تا 13 شهریور مجاز به تکمیل فرآیند ثبت نام در حوزه سرویس مدارس می‌باشند.

این مسئول ادامه داد: ثبت نام آندسته از رانندگانی که در سال تحصیلی گذشته در سامانه ملی سپند نام نویسی کرده بودند و پروانه فعالیت دارند به صورت پیامکی انجام شد، و ثبت نام آنها جهت بررسی و تائید رانندگان نهایی خواهد شد.

اخلاقی خاطر نشان کرد: مرحله دوم، مخصوص رانندگان جدید الورود و همچنین رانندگانی است که نسبت به سال گذشته اطلاعات فردی و خودرویی آنها تغییر کرده است و نیاز به ویرایش دارد، این گروه از افراد می توانند برای ثبت نام و یا اصلاح مشخصات خود تا تاریخ‌ ذکر شده به دفاتر پیشخوان دولت و یا شرکت‌های حمل و نقل درون شهری مجاز مراجعه نمایند.

  • گروه خبری : گوناگون,جلسات,بازدیدها,عمومی
  • کد خبر : 10617
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید