• 1399/09/26 - 11:50
  • - تعداد بازدید: 419
  • - تعداد بازدیدکننده: 4
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
معاونت حمل و نقل شهرداری بندرعباس:

حمل و نقل نقشی زیربنایی بر فرآیند توسعه شهری است

معاون حمل و نقل شهرداری بندرعباس در پیامی ۲۶ آذرماه ، روز حمل و نقل را تبریک گفت.

معاون حمل و نقل شهرداری بندرعباس در پیامی ۲۶ آذرماه ، روز حمل و نقل را تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل شهرداری بندرعباس، عبدالحسین ارجمند گفت: حمل و نقل در یک نگاه کلی به عنوان زنجیره تعاملی کالبد جامعه به شمار می رود و در صورتی که دچار اختلال شود همه حلقه‌ها با مشکل روبرو خواهد شد و ارتباط متوازن وقتی دستخوش تغییر شود؛ تاثیرش به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر تمام بخش‌های جامعه محسوس خواهد بود و در زندگی آحاد جامعه تاثیرگذار است


وی در ادامه افزود: حمل و نقل نقشی زیربنایی بر فرآیند توسعه داشته و حلقه وصل تولید، توزیع و مصرف کالا و خدمات است و می‌توان گفت؛ ناوگان حمل و نقل نماد پویایی، حرکت و برکت است.


معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس افزود: در جامعه امروزی حمل و نقل به جهت نقشی که در بخش‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و حتی مراودات و مناسبت ها دارد، جزء لاینفکی از زندگی به شمار رفته، یکی از مهمترین و اصلی ترین  عوامل دستیابی به توسعه همه جانبه و گسترش عدالت اجتماعی محسوب می شود.


عبدالحسین ارجمند در پایان افزود: 26 آذرماه به عنوان روز حمل و نقل و رانندگان، نقطه عطفی در توجه و اهتمام به این صنعت مهم و فرصتی برای قدردانی از تلاش‌ها و خدمات فعالان عرصه توسعه است. اینجانب ضمن تبریک این روز به پیشگامان و فعالان این بخش مهم، برایشان از درگاه احدیت سلامتی، تندرستی، موفقیت و خیر و برکت و مجاهدت برای نیل به توسعه پایدار و خدمت به جامعه اسلامی آرزومندم.


 


 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

  • گروه خبری : گوناگون,جلسات,بازدیدها,عمومی
  • کد خبر : 11017
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید